Про нас

Ми – український бренд сучасного одягу для дівчаток. Наша команда – це справжні професіонали, які безупинно працюють на результат. Лише протягом року ми створили п’ять колекцій, і все це заради наших друзів-клієнтів. Брендове вбрання від ТМ IrysWear вже оцінили більш ніж шість тисяч матусь, а дівчата зі всієї України з впевненістю одягають наші речі щодня.

Власне виробництво

Ми відповідальні за якість кожної речі, що випустили на нашому виробництві. Кожну модель з любов`ю та думкою про клієнта створює наша команда:

Ірина – ідейна натхненниця

Все розпочалося з ідеї. Ідеї створювати одяг, який полюбили б дівчата за стиль та зручність, а їх матусі цінували б за якість та доступність .

Мар`яна - дизайнер одягу

Модні ідеї дівчині приходять і вдень, і вночі, які вона втілює в нових образах від IrysWear. Мар`яна надихається світовими тенденціями, проте створює щось нове, що найкраще підійде для українських модниць.

Юлія – конструктор одягу

Краса та оригінальність для маленький принцес – її головні принципи роботи. Юлія молодий та дуже креативний спеціаліст. Вона створює модні та стильні речі, які водночас є зручними для підлітків.

Галина – конструктор одягу

Саме вона створює комфорт та зручність для дівчат-підлітків. Для Галини пріоритетом є не лише краса виробу, але і його функціональність та зручність на кожен день.

Галина – технолог

Кожна стадія виробництва знаходиться під її суворим контролем якості. Вона точна та безкомпромісна та завжди налаштована на максимально відмінний результат в технології пошиття.

Ольга – менеджер з продажу (опт)

Чудово розуміючи кожну матусю, ми розробили систему обслуговування в інтернет-магазині, яка буде зручною та зрозумілою для кожної жінки і займатиме мінімум часу. Ми подбали про безпечну оплату та повернення для того, щоб зробити ваші покупки ще вигіднішими.

[x_feature_box title=”