Про нас

Мода - це ключове слово для сучасних підлітків, це один з способів розповісти світові про себе як Особистість. Створення для кожної дівчинки неповторного образу , який буде надавати їй впевненості та відчуття особливості – ось головне завдання IrysWear .

Irys Wear – це бренд одягу для дівчат від 6 до 15 років. Стильні, елегантні та спортивні образи допомагають дівчатам здійснити їхню мрію – бути щасливими в цьому світі безкінечних можливостей та зробити його яскравішим!

Наші колекції надзвичайно різноманітні - авторський дизайн, якісні тканини, модні принти, незвичні поєднання - все це робить наш бренд улюбленим у дівчаток та їхніх матусь з цілої України .Власне виробництво дозволяє контролювати створення колекцій на всіх його етапах. Ми відповідаєм за кожну продану одиницю ,тому можете без вагань здійснювати покупки онлайн, не переживаючи за якість та чи підійде розмір. Дозвольте своїй донечці експерементувати, адже з вашими порадами та широким асортиментом IrysWear ви підберете ідеальний образ для своєї красуні.

Будьте стильними, креативними, гармонійними ,яскравими і не забувайте , що справжня # Irysgirl – несе тільки позитивні емоції!