🎀ДАВНО МРІЄШ ,ЩОБ ДОНЬКА СТАЛА САМОСТІЙНОЮ??

Топ 5 найстильніших зачісок 2018 для дівчаток, які можна зробити за 5 хвилин 😉 Кожна зачіска ідеально пасує під, будь-який, лук від IrysWear!!! Читайте та практикуйте ))

1. Пучок

 

Ця зачіска є досить простою , адже за допомогою декілька простих кроків та декількох шпильок для волосся  можна створити  щось особливе.Така зачіска  найбільше підходить для буденних днів, проте і в святкові  з такою зачіскою дівчинка виглядатиме сучасно та стильно.  Дивись фото інструкцію та повторюй  :

  1. 2. 

 

 

3.   4. 

5.   6. 

7. 

 

 

2. Богемський стиль

Така зачіска створює легкий та безтурботний зовнішній вигляд. Ідеальний варіант для прогулянок з подружками та святкових днів. Створити такий образ Вам допоможе фото інструкція:

1. 2. 

3.    4. 

5.  6.

7.

 

 3. Косичка “хо-хо”

Виглядає ніби зробити таке неможливо, проте , насправді, зачіска дуже проста ,а головне – стильна.  Робити її можна навіть в школу , там  точно всі зацінять такий образ. Виконуйте все як на фото  і тоді точно зачіска вийде просто супер.

1.  2. 

3.   4. 

 

5.   6. 

 

7.  8.

 

4.  Колосок за 5 хвилин

Стильна, оригінальна та зручна зачіска для справжніх  красунь. Колосок можна прикрасити різними стрічками або різними шпильками.  В такому образі можна сміливо вирушати на прогулянку з подружками. Дивись фото нижче та запам’ятовуй послідовність дій.

1.   2. 

3.  4.

5.    6.

7.  9. 

 

10. 11. 

12. 

 

5. Зачіска – “Еліс”

Зробивши таку зачіску , дівчинка вже буде виділятись серед інших. Всього за декілька простих кроків та  із допомогою декількох шпильок для волосся  виходить дещо особливе.Зачіска гарно пасує до різних суконь. Швиденько дивись фото інструкцію та практикуй.

1.  2. 

3. 4.

5.     6. 

7.

Сподіваємось, Тобі сподобалась така добірка оригінальних, а головне швидких та простих зачісок, які  дівчинка зможе зробити самостійно. І запевняємо, кожна зачіска ідеально пасує під будь-який лук від ТМ IrysWear. Гарних Вам експерементів !