Вашій донечці це буде дуууууже цікаво – “НАЙЗНАМЕНИТІШІ СЕСТРИ ЗІ СВІТУ DISNEY”

Сестрою бути непросто: потрібно давати найкращі в світі поради, ділитися класними сукнями і завжди бути готовою прийти на допомогу. Ми вирішили пригадати найзнаменитіших сестер з улюблених анімаційних проектів, які люблять усі дівчата!

«РУСАЛОЧКА», СЕСТРИ АРІЕЛЬ

Аріель дуже пощастило, адже у неї не одна і не дві, а цілих шість сестер! Акваторії Аз, Андріна, Аріста, Аттіньі, Аделла і Алана, як і сама Аріель, обожнюють музику, захоплюються танцями і співають в королівському ансамблі. Всі вони абсолютно різні: наприклад, Аттіньі – найвідповідальніша і серйозна, а Аріста – забудькувата і цікава. Їм буває не просто ужитися разом, але вони завжди готові розвеселити і підтримати один одного. Ось, що називається Girl power 🙂

«ХОЛОДНА СЕРЦЕ», АННА І ЕЛЬЗА

Тільки уяви, чим Ельзі довелося пожертвувати, щоб не наражати на небезпеку тих, хто їй доріг, і особливо – сестру. Довгі роки дівчина провела в ув’язненні у власній кімнаті, ніколи не знімала рукавички і приховувала від сім’ї свої емоції і почуття. Тільки любов і турбота Анни допомогли їй знову повірити в себе, впоратися зі своїм магічним даром і відкритися рідним і близьким. Їхні стосунки – приклад для всіх нас!

 

«Попелюшка», ДРІЗЕЛЛА І АНАСТАСІЯ

Дрізелла і Анастасія, звичайно, не самі ідеальні зведені сестри для Попелюшки, і їм було б непогано повчитися манерам. Але чого у них не відняти, так це впевненості в собі. Так вільно почувати себе в суспільстві принца і навіть короля зможе не кожна 🙂 А ще вони разом грають в сімейному музичний гурт. Спільне хобі – це завжди дуже здорово!

«ОЛЕНА – ПРИНЦЕСА АВАЛОРА», ОЛЕНА та Ісабель

Олені було всього 16 років, коли вона і Ісабель втратили батьків. Юна принцеса в одну мить стала єдиною правителькою Авалора. Але вона ніколи не сумувала і зустрічала кожен день з радістю і оптимізмом. Олена завжди була прекрасним прикладом для своєї молодшої сестрички і знаходила час, щоб пограти і поговорити з Ісабель. Про таку старшу сестру можна тільки мріяти!

«ПРИНЦЕСА І ЖАБА», ШАРЛОТТА І Тіана

Шарлотта для Тіани – sister from another mоther. Вони знайомі з самого дитинства, і дружба для них – на першому місці. Пам’ятаєш, як Тіана кинула всі справи, щоб допомогти Шарлотті підготуватися до грандіозного балу, а Шарлотта відмовилася від своєї мрії стати принцесою, щоб Навин і Тіана могли жити довго і щасливо? Саме так і поводяться справжні сестри 🙂

За матеріалами http://www.ellegirl.ru